Вітаємо Вас на сторінці реєстрації для участі в програмі лояльності "Агроліга"
Ми дуже цінуємо наших клієнтів та дбаємо про надійне та конфіденційне збереження інформації, яка надається клієнтами.
Для забезпечення надійності реєстрація відбувається у декілька кроків:

КРОК 1. ВНЕСЕННЯ БАЗОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Для першого кроку потрібно внести базову інформацію про компанію: код ЄДРПОУ компанії, яку Ви реєструєте для участі, Ваші Прізвище та Ім'я, а також номер мобільного телефону та дійсну адресу електронної пошти для зв'язку саме з Вами.

КРОК 2: ПЕРЕВІРТЕ ВКАЗАНИЙ EMAIL

Після внесення цієї інформації перевірте вказану Вами електронну пошту - Вам надійде лист із кодом\посиланням для підтвердження дійсності електронної пошти. Перейдіть за цим посиланням.

КРОК 3: ЗАПОВНІТЬ ДАННІ ПРО КОМПАНІЮ

На цьому кроці заповніть, будь-ласка, інформацію про компанію. Ця інформація буде використовуватися для нарахування додаткових бонусних балів на Ваш рахунок та розробки спеціальних пропозицій саме для Вас

КРОК 4: РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКА «АГРОЛІГИ»

Після перевірки наданих Вами даних на Вашу електронну адресу надійте лист із повідомленням про реєстрацію у програмі та із Вашим логіном та тимчасовим паролем.

КРОК 1: Будь-ласка, впишіть код ЄДРПОУ господарства, яке Ви представляєте, та Ваші контактні данні. Будьте уважні, та вносіть реальну адресу електронної пошти - саме на цю адресу прийде лист із посиланням на другий етап реєстрації!