Banner

Content Banner

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ «АГРОЛІГА» ВІТАЄ ВАС!

Шановні партнери,
нижче за посиланням ви зможете завантажити інструкцію по користуванню сайтом Агроліга, з якої ви дізнаєтеся як зареєструватися на сайті, завантажити накладні, отримати бали та замовити винагороди онлайн:


Завантажити інструкцію по користуванню сайтом Агроліга (файл *.pdf)

 


Лист-повідомлення про участь Вашої компанії в "АгроЛіга"

Шановні партнери!

Звертаємо вашу увагу на те, що для участі у програмі лояльності «АгроЛіга» вам необхідно надати письмове підтвердження від директора/власника господарства, що ваше підприємство зареєструвалося і є її учасником. Даний документ є обов’язковою умовою для отримання винагород в обмін на зароблені бали.

Для одержання винагород відправте скан-копію підписаного підтвердження з печаткою підприємства на електронну пошту: Liudmila.Medvedchuk@syngenta.com — за умови, що ви обов’язково надішлете оригінал цього документа на адресу, вказану нижче.

Завантажити форму підтвердження участі (файл *.pdf)

Якщо ваша компанія об’єднує декілька афілійованих компаній — вам необхідно заповнити Спільний лист. Наявність даного документа є обов’язковою умовою для отримання винагород в обмін на зароблені бали. Звертаємо вашу увагу, що накладні, в яких назва і код ЄДРПОУ покупця не збігаються з назвою та кодом ЄДРПОУ компанії, яка зареєстрована в системі «АгроЛіга», будуть відхилені за відсутності Спільного листа.

  • Заповнити форму Спільного листа у полях, які відмічено жовтим.
  • Роздрукувати Спільний лист на офіційному бланку Головної компанії.
  • Зареєструвати Спільний лист як вихідний.
  • Поставити підпис керівника і печатку Головної компанії.
  • Відправити форму за адресою нижче.

Завантажити Спільний лист (файл *.docx)

ТОВ «Сингента», для Медвідчук Людмили
Україна, 
03022, м. Київ
вул. Козацька, 120/4

Якщо у вас виникнуть додаткові питання з приводу цих документів, — будь ласка, пишіть на електронну пошту: Liudmila.Medvedchuk@syngenta.com
 


video

text

«Агроліга» - це ексклюзивна програма для клієнтів компанії «Сингента», які бажають отримувати винагороди за те, що вони надають перевагу і залишаються нашими постійними партнерами.

Ми щиро вдячні тим, хто працює з нами, і даруємо додаткові бали за тривалі взаємовідносини та зростання! Що довше й плідніше ви співпрацюєте з компанією «Сингента», то більше балів і додаткових переваг ви отримуєте! Ваш рівень учасника зростатиме, а спектр технічних сервісів, які ви можете замовити, розширюватиметься.

Ми переконані, що програма лояльності «АгроЛіга» стане важливим інструментом для нашої ефективної взаємокорисної співпраці, професійного зростання і розвитку взаємовигідних довготермінових стосунків. Ми готові допомагати вам в усьому для отримання високих урожаїв — забезпечувати детальною інформацією, консультаціями висококласних експертів, послугами діагностичних лабораторій.


 

Column 1

 

НАКОПИЧУЙТЕ БАЛИ

Отримуйте бали за придбання ЗЗР та насіння компанії «Сингента». Чим довше Ви співпрацюєте з нами, тим більше балів отримуєте! Детальніше...

Column

 

УСІ СПЕЦІАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Купуйте насіння і ЗЗР компанії «Сингента» та користуйтеся спеціаль- ними пропозиціями і можливостями. Деталі участі в акціях і перелік винагород дізнавайтеся на syngenta.ua або у власному кабінеті. Детальніше...

Column 3

 

КОРИСТУЙТЕСЬ СЕРВІСАМИ

Учасники програми «АгроЛіга» користуються технічними сервісами. Їх можна замовити через менеджера із продажу компанії «Сингента» або на сайті «АгроЛіга». Детальніше...