banner

Text

Умови

Цей сайт розроблено, щоб надавати загальну інформацію про програму лояльності «АгроЛіга», а також послуги й додаткові сервіси згідно з умовами програми лояльності.

Ваша згода на ці умови

Вам треба кілька хвилин, щоб ознайомитися з цими умовами. Користуючись цим сайтом, ви погоджуєтеся на ці умови та підтверджуєте свою згоду з правилами програми лояльності «АгроЛіга». Якщо ви незгодні, ви не маєте права використовувати і завантажувати дані з цього сайту.

Ці умови можуть змінюватися

Компанія «Сингента» залишає за собою право оновлювати й модерувати ці правила та правила програми лояльності «АгроЛіга» в будь-який час без попереднього сповіщення.

Повідомлення про авторське право і ліцензія

Усю інформацію на цьому сайті (контент), зокрема фотографії, тексти, ілюстрації, графіки, аудіо- й відеокліпи, захищено авторським правом. Саме тому у вас є певні обмеження. Ви можете завантажувати, зберігати, друкувати і копіювати вибрані частини контенту сайту за певних умов.

  • Контент, який ви завантажуєте, буде використано лише для особистих некомерційних цілей та для ваших майбутніх ділових стосунків з компанією «Сингента».
  • Ви зобов’язуєтеся не публікувати і не розміщувати на інших сайтах чи в інших медіа будь-які частини цього контенту.
  • Ви зобов’язуєтеся не змінювати зміст контенту.

Як сказано вище, ви не можете копіювати, завантажувати, друкувати, поширювати, перекладати, оновлювати і трансформувати будь-яку частину контенту на цьому сайті без письмового дозволу компанії «Сингента».

Повідомлення про товарні знаки

Усі товарні знаки й логотипи, розміщені на сайті, є зареєстрованими і незареєстрованими торговими марками компанії «Сингента» або третіх сторін, які мають ліцензію на використання торгової марки «Сингента».

Як сказано вище, ви не можете дублювати, відтворювати чи використовувати будь-які торгові марки без письмового дозволу компанії «Сингента».

Добровільно надані ідеї та інформація

«Сингента» запрошує вас до коментування цього сайту і зворотного зв’язку. Уся інформація й матеріали, які ви завантажуєте на цей сайт, як-от коментарі, відгуки, дані, вважаються неконфіденційними і такими, що не захищені авторським правом. Тому ми не рекомендуємо вам надсилати будь-яку інформацію або матеріали, які нас не стосуються, зокрема (але не обмежуючись) конфіденційну інформацію та оригінальні творчі матеріали.

«Сингента» має право використовувати будь-яку представлену вами через цей сайт інформацію та/або матеріали, будь-які ідеї, концепції, ноу-хау і технології, які містяться в такій інформації та/або матеріалах, з будь-якою метою без обмежень для розробки, виробництва і продажу своєї продукції з використанням такої інформації чи матеріалів без обмежень і без компенсації вам у кожному разі.

Ви відповідаєте за комунікації через цей сайт, зокрема (але не обмежуючись) за їх правдивість і точність.

Зверніть увагу, що ваші матеріали не викликають у компанії «Сингента» жодних юридичних зобов’язань. Рахунки-фактури, нагадування тощо повинні надсилатися винятково за адресами, вказаними у відповідному договорі.

Водночас копії документів, надані з метою підтвердити факт придбання і об’єм придбаної продукції компанії «Сингента», ніколи не буде передано третім особам без потреби. Ви повністю відповідальні за правдивість цих копій. «Сингента» залишає за собою право будь-якої миті вимагати надати копії, завірені мокрою печаткою й оригінальним підписом уповноваженої особи — представника компанії-учасника програми лояльності «АгроЛіга», щоб перевірити надану вами інформацію. У разі відмови надати такі документи у визначені компанією «Сингента» терміни та/або в разі виявлення факту надання неправдивої інформації про кількість та/або ціни на придбану продукцію компанії «Сингента» вашу участь у програмі лояльності може бути анульовано. Так само анулюються будь-які зобов’язання компанії «Сингента» перед вами, якщо вони виникли на підставі неправдивої чи неперевіреної інформації. У такому разі ви зобов’язані компенсувати компанії «Сингента» усі пов’язані з цим витрати та/або збитки.

Інформація третіх сторін

Певну інформацію, статті й інші матеріали, розміщені на сайті, надають компанії «Сингента» треті сторони. Ці матеріали оприлюднюються для вашого інтересу й зручності. «Сингента» не гарантує, що ці матеріали точні, повні і правдиві. «Сингента» не відповідає за будь-яке використання інформації, наданої третіми сторонами.

Посилання на інші сайти

Цей сайт містить гіперпосилання на сайти, які не експлуатує компанія «Сингента», їх розміщено лише для вашої зручності. «Сингента» не контролює ці сайти і не відповідає за їхній зміст. Ви можете використовувати ці сайти лише на власний ризик.

Інформація про продукти і сервіси

Будь-яка інформація на цьому сайті стосується лише компанії «Сингента», її продуктів і додаткових сервісів. Щоб отримати конкретні поради щодо використання наших продуктів і послуг, звертайтеся безпосередньо до компанії «Сингента». Особи, які збираються використовувати засоби захисту рослин або насіння, повинні уважно прочитати етикетку і дотримуватися правил використання цих продуктів. Перед використанням будь-якого продукту переконайтеся, що його зареєстровано для використання у вашій країні.

Глобальний доступ

Різні країни, у яких представлена «Сингента», мають різні закони і нормативні вимоги. На цьому сайті можуть міститися посилання на продукти, програми й послуги, які не обов’язково доступні у вашій країні. Якщо у вас виникли питання щодо того, які продукти, програми й сервіси вам може бути надано, зверніться до торгового представника компанії «Сингента».

Право змінювати сайт

«Сингента» зберігає за собою право змінювати контент і функціонал цього сайту, обмежувати доступ на сайт і припиняти його роботу в будь-який час без попередження і не відповідає за можливі наслідки таких змін.

Заяви про майбутнє

Наш сайт може містити прогнозні заяви, тобто заяви не з історичного факту, зокрема заяви про наші переконання й очікування. Ці заяви ґрунтуються на поточних планах, оцінках і прогнозах, за які «Сингента» жодним чином не відповідає. Ці заяви пов’язано з ризиками і невизначеностями, багато з яких перебувають поза межами контролю компанії «Сингента». «Сингента» не має жодних зобов’язань оновлювати заяви у світлі нової інформації, майбутніх подій.

Відмова від гарантій

«Сингента» не гарантує, що цей сайт буде доступний у будь-який конкретний момент часу або що його робота буде безперервною чи без помилок. «Сингента» не гарантує, що зміст цього сайту вільний від вірусів, які можуть забруднювати і руйнувати. Хоча «Сингента» докладає і далі докладатиме серйозних зусиль, щоб надавати точну й актуальну інформацію, опублікована на цьому сайті інформація може бути неповною або застарілою і може містити неточності й друкарські помилки. «Сингента» не гарантує і не робить жодних заяв щодо використання, правдивості, точності, актуальності, надійності, результатів використання інформації, опублікованої на нашому сайті.

Обмеження відповідальності

Цим сайтом ви користуєтеся на свій страх і ризик. Ні «Сингента», ні її афілійовані структури, директори, посадові особи, працівники й агенти в межах, допустимих чинним законодавством, не відповідають за прямі або непрямі збитки чи шкоду, які випливають у зв’язку з використанням або неможливістю користуватися сайтом. «Сингента» не відповідає за можливі помилки або недогляди в змісті цього сайту. Це стосується передусім будь-яких посилань на продукти й послуги, які надає «Сингента».

Дата набрання чинності

Умови, викладені вище, набирають чинності з 1 листопада 2014 року.